news: Hledáme nové zaměstnance

You are here:

Hledáme nové zaměstnance

03.07.2019

Rozpočtář, přípravář

Náplň práce:

  • příprava, zpracování, sestavování a kontrola rozpočtů
  • příprava podkladů pro tvorbu cenových nabídek
  • tvorba cenových nabídek v programu BUILDpower S
  • komunikace v rámci týmu i s klientem
  • zpracovávání harmonogramu realizace stavby do nabídky
  • spolupráce při sestavování nákladové části nabídek vč. vyhodnocení cenových nabídek jiných subdodavatelů
  • příprava podkladů pro realizaci stavby

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • praktické zkušenosti v oboru
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, samostatnost, ochota a iniciativa
  • zkušenost s přípravou návrhu subdodavatelského systému a s vyhodnocením subdodávek
  • znalost zpracovávání analýz zakázek a kontroly správnosti dokumentace a rozpočtu zakázky

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • výhodné mzdové podmínky
  • termín nástupu dohodou, možný ihned
  • kancelář v Brně i v sídle firmy
  • automobil, notebook, telefon, stravenky

Stavbyvedoucí

Náplň práce

  • řízení stavby dle projektové a rozpočtové dokumentace
  • řízení a koordinace podřízených zaměstnanců
  • zodpovědnost za dokumentaci (podrobné vedení stavebního deníku)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi ve stavebním oboru – min. 5 let SŠ, 3 roky VŠ, autorizace výhodou
  • komunikační a řídící schopnosti
  • flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost
  • ochotu cestovat
  • základní znalosti v oblasti výpočetní techniky
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • možný nástup ihned
  • osobní automobil, notebook, telefon, stravenky