O nás

Nacházíte se zde:

Společnost byla založena v prosinci roku 1999 jako stavební firma univerzálního zaměření.

Realizujeme projekty v oblasti občanských, průmyslových a bytových staveb. Mezi naše zákazníky patří významní zástupci veřejného sektoru zejména u projektů rekonstrukcí škol, dále investiční a developerské společnosti při realizacích nových administrativních, výrobních či obchodních prostor, nových bytových komplexů či rekonstrukcích. 

Společnost disponuje moderním a velmi kvalitním technickým vybavením, stejně jako vysoce vyškoleným odborným personálem. Průběžné sledování nových trendů a spolupráce s odborníky a firmami z nejrůznějších odvětví stavebního průmyslu zajišťuje mimořádnou kvalitu realizovaných projektů.

V současnosti se zabýváme problematikou energeticky pasivních budov, obnovitelnými zdroji energií a šetrnými technologiemi. Realizace stavebních prací provádíme po celé České republice i na Slovensku.

Co od nás můžete očekávat

  • Kompletní nabídka prací (novostavby, rekonstrukce, revitalizace)
  • Mimořádná kvalita poskytovaných prací, dodávek a služeb dle: ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN ISO 45001:2018, ČSN EN ISO 50001:2019
  • Solidnost, osobní přístup, spolehlivost, profesionalita, zkušenosti
  • Komplexní služby (odborné poradenství, projekční činnost, inženýring, financování stavebních projektů, administrativní činnost) resp. dodávky na ,,klíč" .
  • Vyřízení žádostí o dotační programy (např. IROP, Zelená úsporám)
  • Záruční a pozáruční servis
  • Dostatečné pojištění proti odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám
  • Maximální možná ochrana životního prostředí při realizacích
  • Klademe důraz na dodržování BOZP při práci
  • Kvalitní a moderní technické zázemí

Kvalifikace

V rámci podnikatelských aktivit se firma řídí platnými zákonnými předpisy a právním řádem České republiky., Evropské unie a jinými požadavky vyplývajícími z potřeb všech zainteresovaných stran. vedení společnosti se hlásí ke všeobecným požadavkům pro zajištění vysoké úrovně služeb, ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochrany při práci zavedením integrovaného systému podle platných mezinárodních norem.

Podporujeme

Nadační fond Modrý Hroch

Již několik let podporujeme Nadační fond Modrý hroch a dětskou traumatologii. Jako jeden z významných donátorů se aktivně podílíme na zlepšení léčby dětí po těžkých úrazech a zpříjemnění prostředí nemocničního prostředí.

Joža Úprka 1861-1940

Publikace navazuje na rozsáhlou výstavu pořádanou Galerií výtvarného uměni v Hodoníně v roce 2011 při příležitosti 150. výročí narození Joži Úprky. Dotisk této publikace se podařilo zrealizovat i díky podpoře naší společnosti.

Charita Břeclav

V roce 2010 se společnost Hrušecká stavební spol. s r.o. podílela na zajištění vozidla pro REMEDIA Plus o.p,s. Břeclav.Jedná se o sociální automobil, který pomůže při péči o seniory a handikepované.


Dokumenty